052-2246911

תומכת לידה - דולה - ליווי לידה

ללדת בבטחון. ללדת באהבה.

ליווי לידה על ידי תומכת לידה (דולה) מתאים לכל אישה החשה בצורך בכך ללא קשר לסוג הלידה הרצויה ולמספר הלידות שלה.
כתומכת לידה אני נוכחת איתך לכל אורך הלידה כל עוד תרצי בכך. אני איתך כדי לעזור לך להתחבר לכוחותיך, לתמוך בך בכל סוג לידה המתאימה לך (בין אם מדובר בלידה פעילה או לא). אינני אקבל החלטות במקומך, אלא אעזור לך למצוא מה מתאים לך בכל שלב. אני מאמינה כי בדרך זו את באמת מגשימה את ההעצמה שלך. אני איתך כדי להקל על גופך ועל רוחך. לגעת ולעסות, להזכיר לך איך לנשום, להרגיע ולעודד ולהזכיר לך את התרגול שאנו לומדים ביחד לפני הלידה, לקידום הלידה ולהקלה.
אני מזכירה לבן זוגך את כל הדברים הרבים שיש ביכולתו לעזור (כל עוד מתאים לו). אינני באה לתפוס את מקום בן זוגך או להפריע לאינטימיות שביניכם. להיפך: אני נותנת לו אפשרויות פעולה שמחזקות את הביטחון שלו ויודעת לסגת אחורה ברגעים המתאימים.

מחקרים מראים כי לידות עם דולה יותר קצרות. ירידה של יותר מ-50 אחוז במספר הניתוחים הקיסריים וירידה משמעותית בהזדקקות למשככי כאבים. נמצא שנוכחותה של הדולה עוזרת בשיתוף בן הזוג בתהליך הלידה ותורמת להצלחה בהנקה ובביסוס הקשר בין האם לתינוקה.
 

אני מזמינה אותך/ אתכם להיפגש להתייעצות ללא תשלום וללא התחייבות. 


צרי קשר כאן או בטלפון
052-2246911 

 

אני מאוד ממליצה לקרוא את המאמר "תומכת לידה- שאלות נפוצות", בו תלמדי אודות מהי דולה.
בנוסף תוכלי להתקשר אלי ולהתייעץ איך בוחרים דולה תומכת לידה ולמה לצפות מהדולה לקראת לידה

אני מלווה לידות בגוש דן ובכל אזור המרכז. במפגש שלפני הלידה אני מסבירה גם לבני הזוג למה לצפות מהדולה במהלך הלידה, מהו תפקיד הדולה בלידה ובליווי לידה וכן מה מעמדה ותפקידה בחדר לידה.

תוכלי גם למצוא באתר סיפורי לידה רבים ומרתקים של יולדות  שעברו אצלי הכנה נפשית ללידה- אימון אישי נפשי ללידה ששימשתי להן כדולה תומכת לידה ושל זוגות שעברו אצלי קורס הכנה ללידה בקליניקה שלי בפתח תקווה.
 

   

המלצות

מאמרים

להמלצות לחצי כאן 

תומכת לידה- שאלות נפוצות

"למה כמה דולה עולה"