052-2246911

מה תלמדו בקורס הכנה ללידה פרטי

 

הקורס בנוי מהבנה תיאורתית ומתרגול מעשי. בכל שיעור אנו חוזרים ומתרגלים את ההתנהגות המעשית שמובילה ללידה טובה (בריאה בטוחה קצרה).
בקורס הכנה ללידה מתרגלים ביחד את כל הכלים שמקלים על היולדת ומשתפים את המלווה שלה. כך נטמע ידע זה ואין חשש מלשכוח את הדברים המשמעותיים בזמן הלידה. אתם רוכשים כלי מפתח רבי עוצמה אשר מוכיחים עצמם ברגע האמת.

נושאים עיקריים:
החלק העיקרי בקורס הכנה ללידה הוא תרגול של הקלה וקידום הלידה דרך הגוף: תנועתיות בשלבים המוקדמים של הלידה טרם ההגעה לבית יולדות, בדרך (איך לעבור את הנסיעה עם צירים), בשלבים של קבלה ומיון יולדות ובחדר הלידה. תנוחות אפשריות לשלב היציאה של התינוק. נשימה: צורות נשימה שונות בשלבי הלידה השונים. שימוש בקול: כן או לא, איך ואיזה. דמיון מודרך: לפעמים זה הדבר הכי מעשי ומקדם. חשיבות ההרפיה בקידום הלידה. תמיכת בן הזוג: במגע, עיסוי, רפלקסולוגיה, נקודות לחיצה, ליווי תנועתיות. תקשורת בין בני הזוג: מה עוצר ומה מקדם לידה. תקשורת עם הצוות.
התנהגות והלך רוח המקדמים לידה: גופך הוא ה"GPS" ללידה שלך. תלמדי כיצד להקשיב לו כדי להגיע ל"יעד" המתוק שלך בדרך שהכי מתאימה לך.

נושאים נוספים:
מהלך הלידה: הבנת שלבי הלידה, מה קורה לגופך, כיצד פועלים ההורמונים ואיך הידע הזה יכול לקדם אותך. "מסלול החיול" של התינוק בדרך החוצה. משככי כאב וזירוזים טבעיים: ותרופתיים, רצפת אגן ועיסוי פרינאום, מבשרי לידה, תוכנית לידה, התינוק לאחר הלידה, הימים הראשונים.

לקבלת פירוט מקיף על תכני קורס פרטי להכנה ללידה- מלאו פרטים ושלחו כאן.