052-2246911

המלצות על קורס הכנה נפשית ללידה בשיטת קיי


 1. ויב"ק VBAC (לידה רגילה אחרי ניתוח קיסרי):
  היום, אחרי שהפלא קרה אני יכולה לומר שהתהליך הסתיים באופן אלוהי, מושלם, מרגש וקסום!!! והכל בזכותך!!! בדרכך הנעימה השקטה, המרגיעה ליווית אותי בחששותיי, הכלת את סימני השאלה שלי ובבטחה הובלת אותי להבין מה אני רוצה, מהי המטרה שלי והראית לי דרכים שבאמצעותם אני יכולה להגשים את המטרה. ק.
  לסיפור הלידה המלא

 

 1. חוויה קיסרית מתקנת:
  אני רוצה להודות לך מעומק ליבי!!! בזכות התהליך שעברתי איתך, חוויתי הפעם לידה טובה, בטוחה, ורגועה. היתה זו "חוויה מתקנת" לאחר הלידה הקודמת, שהיתה טראומטית ביותר. לקראת הלידה ובמהלכה הרגשתי "עטופה" באופטימיות, רגיעה, שמחה ובטחון. לאחר הלידה החלמתי בקלות ובמהירות מפתיעה ביותר והרגשתי גאה, מאושרת ומלאה ברגש תודה, לך ולשיטת K המופלאה ! ר.
  לסיפור הלידה המלא

 

 1. ויב"ק, לחזור לבטוח:
  כאשת טיפול בעצמי, נדהמתי מהמהירות בה הצלחת לפתח תהליך טיפולי כה מעמיק, חד ומשמעותי. נתת לי מתנה לכל החיים שהשפיעה לא רק על הלידה אלא על האופן בו אני תופסת את עצמי, ועל היכולת שלי לראות דברים בפרספקטיבה אחרת. אני מקווה שכמה שיותר נשים יעזרו ביכולותייך כי הן נדירות! ת'.
  לסיפור הלידה המלא

 

 1. לידה יפה אחרי לידה טראומטית:
  החוויה כולה הייתה חיובית, מרגשת ומעצימה. סיימתי את הלידה במילים "איזו חוויה נהדרת", מתקשה להאמין שכל הטוב הזה אכן קרה לי. הדבר המדהים ביותר היה כאשר שבתי וקראתי את המשפטים החיוביים שיצרנו יחד בפגישות, וגיליתי שהם תואמים אחד לאחד את מה שהתרחש בלידה! אני מאחלת לכל הנשים באשר הן חוויות לידה כאלה. תודה מעומק הלב על המתנה האדירה שהענקת לי ולבתי. ה.
  לסיפור הלידה המלא

 

 1. לידה מרגשת אחרי לידה טראומטית:
  אביטל רכה, נעימה, נותנת המון מקום ורוגע. כמעט ולא מתערבת, שקטה, מקשיבה... תודה לאביטל, שעזרת לי להתכונן ללידה, בעדינות וברוך, להבין למה אני זקוקה ונתת לי כלים שעזרו לי למצוא בעצמי רוגע ושקט.....ז'.
  לסיפור הלידה המלא

 

 1. שתי לידות מקסימות:
  שלום נשים יקרות, אני רוצה להמליץ מכל ליבי, רחמי ונשמתי על אביטל גרינפלד שהיא בין היתר מכינה ללידה, דולה, מדריכת גופנפש ושיטת קיי, מנחת מעגלי אמהות, ומעסה בחסד! אביטל ליוותה אותי בשני ההריונות בעיסויים מדהימים, הכינה אותי ואת בעלי ללידה ולימדה אותי את שיטת קיי המופלאה. סבלתי מאוד מסימפיזיוליזיס (התרחקות חריגה של עצם הפוביס) דבר שהיה מלווה בהרבה כאב לאורך ההריון וקושי רב לזוז… שיטת קיי לימדה אותי לחיות עם הכאב ולהמנע מהסבל שכרוך בו וכך גם כשהגיע הזמן להביא את בנותיי לעולם שיטת קיי וקולה הנפלא והמרגיע של אביטל ליווה אותי בהרפייה עמוקה דרך צירים של שעות ארוכות ברוגע מפתיע ומשחרר ובלידות מדהימות כתוצאה מכך. אני מאמינה שהשיטה הזו היא כלי מדהים לחיים בכלל וממליצה מאוד על אביטל, בשבילי היא היתה הצלה והיא לימדה אותי לבטוח בגוף שלי ולהאמין בו. תודה! מ'.

 

 1. לידה במתנה:
  מה שקיבלתי מההדרכה הפתיע אותי וחידש לי. קיבלתי פתרונות שמנוסחים בפשטות ומותאמים לי אישית וכבר החלו להרגיע. במהלך ההדרכה עלו נושאים נפשיים: חששות ומתחים. שקיבלו זוית התייחסות חדשה מצידי. נושאים שעייפתי להתעסק איתם מטיפולים אחרים- קיבלו ראיה חדשה פשוטה מרגיעה, וכל זאת מבלי לחטט לעומק. יצאתי בתחושת ביטחון מהכלים והטכניקות ללידה. שיש לי משהו מעשי "בידיים". אני רואה כמה ההדרכה חשובה לי ולנשים נוספות. ע'.

   
 2. סיפור לידה מרגש וכתוב מרתק:
  אביטל גרינפלד, המטפלת שלי, פתחה לי דלת אל עצמי. הכרתי את הפחדים שלי, הפסקתי לפחד מהפחד, הודתי לכל הפחדים, פחד מהקיסרי, פחד מלידת תינוקת חולה, פחד מלידה מלאכותית התחברתי לעצמי (סליחה על הקלישאה) ועברתי דרך ארוכה מאוד במעט מאוד זמן התחברתי לעוברית שלי, קיבלתי אותה ונתתי לה את כל אהבתי בלי תלות למצבה הבריאותי, קיבלתי כלים להתמודדות עם הכאב. ילדתי את ילדתי השניה, יפה בריאה ומדהימה. ילדתי אותה בלידה שרציתי: טבעית, נוכחת, מעצימה ו... קלה. ק.
  לסיפור הלידה המלא

 

9. "נס רפואי"- כנגד כל הסיכויים
סיפור על לידה לאחר שמירת הריון בסיכון גבוה

 

 1. דרושה הכנה ללידה חמישית:

חלמתי על לידה טבעית לאחר שעברתי לידת מלקחיים, שני קיסרי ועוד לידה רגילה...

אצל אביטל עבדנו סילוק טראומות העבר.

רק הקול של אביטל בדיסק ההרפיה הצליח לזרוק אותי רחוק רחוק לתוך עצמי וכך התמודדתי בבית חולים עם כל ההפרעות ויכולתי להיות רק עם עצמי.

הלידה התקדמה יפה והסתיימה בצורה מפתיעה ומדהימה. הילדה פשוט החליקה לזרועות הרופאה ואני הושטתי את ידיי ותפסתי את ביתי. זו הייתה חוויה אלוהית וכל התודות לאביטל שהייתה איתי בעצם כל הזמן. ט'. לסיפור הלידה המלא

 

 1. ויב"ק, השלמה וניצחון: דצמ' 2011, .שערי צדק

 אביטל היקרה,

עשיתי דרך ארוכה אליך מירושלים אבל זה בהחלט היה שווה כל רגע ורגע. השיחות עימך הצליחו לפתוח את פצע הלידה הקודמת ועזרו לו להגליד. הרגישות והעדינות שלך אלי היו בהחלט חלק גדול מהטיפול. נתת לי להרגיש שיש לי את המסוגלות הגופנית והנפשית ללדת לידה רגילה וטבעית וכך היה. לאחר שעתיים וחצי בחדר לידה הגיח לעולם בני. דמעות של אושר זלגו מעיני ומעיני בעלי. חיכינו בשקיקה לחוויה הזאת, חוויה מכוננת ומשמעותית.

תודה לך אביטל שעזרת לי במסע ... מילים לא יכולות לתאר את תחושת האושר. ר.

לסיפור הלידה המלא

 

 1. חוויה מתקנת: לא האמנתי שקיים כזה דבר פשוט אבל יעיל , אחרי מס' פגישות ואימונים  

בבית (באמצעות דיסק בקולה של אביטל) למדתי כיצד להרפות את עצמי ,לשלוט במחשבותיי  להישאר רגועה ולתת לעצמי את החיזוקים להם הייתי זקוקה . יצרנו יחד תמונה אחרת של לידה נעימה, רגועה ושלווה. א.

לסיפור הלידה המלא

 

13. אביטל שלום,
         זה עתה סיימתי איתך קורס פרטי בן שלושה מפגשים בשיטת קיי .
         עליי לציין, שאת מאוד מקצועית, אכפתית, רגישה וגמישה.
         אני ממליצה בחום לכל מי שמתעניינת בשיטת קיי או בדולה שתפנה אלייך,
        תודה על הכל!
        אורית.  
 

14. אביטל היקרה

רציתי להודות לך מקרב לב על הכל! 
השיחות, שינוי בדרכי החשיבה ומתן כלים שיסייעו לי לעבור בשלום את הניתוח הקיסרי. הגעתי אליך עם המון חששות ופחדים ויצאתי חזקה, מאמינה בעצמי ובגופי ועם ביטחון בתהליך שעתיד לבוא.

שוב תודה רבה!

ממליצה בחום לכל הריונית

המלצות הכנה נפשית ללידה בשיטת קיי